Logo Dysku

Zabierz Dysk do pracy

Wszystkie Twoje pliki są bezpieczne, możesz z nich korzystać wszędzie i łatwo je udostępniać.
Miesięczna subskrypcja obejmuje nieograniczone miejsce na dane.*

Skontaktuj się z nami

Pracuj bez ograniczeń

 

Google Drive daje nieograniczone miejsce na przechowywanie plików, folderów, kopii zapasowych i wszystkiego, co jest dla Ciebie ważne* – za 8 EUR za użytkownika miesięcznie. Możesz synchronizować wszystkie swoje pliki związane z pracą (w tym dokumenty Microsoft Office) między komputerem, telefonem i tabletem, by w każdej chwili mieć do nich dostęp.

*Jeśli do konta jest przypisanych mniej niż pięciu użytkowników, dostępne miejsce na Dysku to 1 TB na użytkownika.

Drive – przechowywanie plików i synchronizacja urządzeń

Google Drive zawiera wiele funkcji zabezpieczeń przygotowanych specjalnie po to, aby zagwarantować bezpieczeństwo danych i dać Ci nad nimi pełną kontrolę. Twoje dane należą do Ciebie, a narzędzia Google pozwalają Ci je kontrolować oraz decydować, komu i w jakim zakresie chcesz je udostępnić. Nasza sieć centrów danych gwarantuje wyjątkowe bezpieczeństwo i niezakłócony dostęp do danych na poziomie 99,9%* przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365,25 dni w roku (właśnie tak – bez przerwy, nawet w lata przestępne).

* Umowa SLA gwarantuje dostępność przez 99,9% czasu bez planowanych przestojów.

Dysk Google – bezpieczne pliki (grafika z kłódką)

Z plików na Dysku możesz korzystać na komputerze, tablecie lub telefonie (np. na swoim urządzeniu z Androidem lub iOS) zarówno w trybie online, jak i offline. Dysk umożliwia podgląd ponad 40 popularnych formatów plików, w tym filmów, obrazów, dokumentów Microsoft® Office, arkuszy kalkulacyjnych i plików PDF – nie musisz więc instalować ani kupować dodatkowych programów. Możesz nawet edytować pliki Microsoft Word, Powerpoint® i Excel® w przeglądarce i na urządzeniach z iOS lub Androidem.

Pliki Drive są dostępne wszędzie, nawet na urządzeniach mobilnych

Pliki – maksymalnie 5 TB – możesz udostępnić każdej osobie, nawet jeśli nie ma ona konta Google. Dzięki ustawieniom udostępniania możesz określić, na jakich zasadach chcesz dzielić się plikami. Przyznając użytkownikom uprawnienia do przeglądania, komentowania lub edytowania, zachowujesz pełną kontrolę oraz zapobiegasz powstawaniu wielu wersji plików i konieczności ich scalania.

Dysk Google – przykład udostępniania i współpracy

Bezpieczeństwo, ochrona i niezawodność

 
Dysk Google – bezpieczne centrum danych

Google Drive* i nasze centra danych są zgodne ze standardami SSAE 16 / ISAE 3402 typu II oraz SOC 2 i mają certyfikat ISO 27001. Ze względu na organizacje działające w branżach i regionach, które podlegają szczególnym regulacjom, Dysk Google (z weryfikacją domeny) jest również zgodny z normami amerykańskich ustaw FISMA, FERPA i HIPAA oraz zasadami ochrony danych osobowych (Safe Harbor).

* Programy certyfikacji i zgodności z przepisami są obecnie dostępne tylko w przypadku kont zarządzanych przez domenę.

Dysk Google – panel sterowania użytkownikami i urządzeniami dla informatyków/administratorów

Google Drive* oferuje firmom skuteczne i łatwe w użyciu narzędzia, które pozwalają zarządzać użytkownikami, dbać o bezpieczeństwo urządzeń dzięki zarządzaniu urządzeniami mobilnymi, określać uprawnienia w zakresie udostępniania oraz wyświetlać kluczowe statystyki z zaawansowanymi opcjami audytu i raportowania.

* Konta zarządzane przez zespół mogą kontrolować podstawowe uprawnienia w zakresie udostępniania. Zanim wszystkie ustawienia i usługi będą dostępne, konieczna jest weryfikacja domeny.

Dysk Google – szyfrowanie danych (symbol kłódki)

Dysk Google zawiera wiele funkcji zabezpieczeń opracowanych specjalnie po to, by zagwarantować bezpieczeństwo danych i dać Ci nad nimi pełną kontrolę. Jedną z nich jest szyfrowanie połączenia podczas przenoszenia danych z urządzenia na serwery Google lub między centrami danych Google oraz podczas zapisywania danych na urządzeniu mobilnym.

Dysk Google – przykład pomocy przez telefon, e-mail i chat

Google Drive to również pełne wsparcie przez telefon, czat i e-mail – 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Dbamy o to, by każdy użytkownik miał dostęp do swojej pracy i mógł odnosić sukcesy.

Łatwość obsługi i bogactwo funkcji

 

Miliony ludzi korzystają z Dysku Google w domu i w pracy. Dzięki łatwemu przełączaniu się między kontami użytkownicy mogą bezproblemowo korzystać z kont osobistych i firmowych, zachowując pełną kontrolę nad bezpieczeństwem plików i informacji związanych z pracą.

Łatwe przełączanie kont na Dysku Google

Nie musisz już przeszukiwać mnóstwa folderów, aby znaleźć ważne dokumenty. Wyszukiwarka odnajdzie właściwy plik w kilka sekund – nawet jeśli jest to obraz lub PDF z odręcznej notatki. Automatyczny mechanizm rozpoznawania tekstu OCR i funkcja rozpoznawania obrazu jeszcze bardziej usprawniają niezwykłe możliwości wyszukiwarki Google.

Wyświetlona funkcja wyszukiwania na Dysku Google

Google Vault pozwala przeszukiwać całą zawartość Dysku i eksportować ją do systemu eDiscovery. To inteligentny sposób na gromadzenie informacji potrzebnych działowi prawnemu firmy w celu zapewnienia zgodności z regulacjami oraz na zapobieganie utracie danych związanej z rotacją pracowników.

Google eDiscovery

Stworzony dla zespołów

 
Dysk Google – przykład udostępniania i współpracy

Pliki i foldery z pracy możesz zapisywać na Dysku, korzystać z nich na dowolnym urządzeniu i błyskawicznie udostępniać je innym członkom zespołu, klientom i partnerom. Możesz nawet dzielić się plikami z osobami, które nie są użytkownikami Dysku Google. Koniec z wysyłaniem załączników i traceniem czasu na scalanie różnych wersji plików. Przekonaj się, jak Dysk usprawnia przepływ zadań w pracy.

Dysk Google – przykład jednoczesnej współpracy w Dokumentach

Dzięki Dyskowi Google i Dokumentom Google użytkownicy mogą pracować nad tym samym dokumentem w czasie rzeczywistym, a możliwość dodawania komentarzy pozwala nie tracić czasu na zbędną wymianę e-maili.

Dysk Google – przykład informacji o aktywności

Bądź zawsze na bieżąco w sprawach związanych z Twoim zespołem, korzystając z automatycznych aktualizacji wyświetlających informacje o tym, kto i kiedy edytował udostępnione pliki. Wygodna kontrola wersji dokumentów i plików pozwala cofnąć się w czasie do starszych wersji bez obaw o to, że pogubisz się we wprowadzonych zmianach.

Więcej możliwości dzięki Google

 
Dysk Google – ikony aplikacji

Dysk Google zapewnia dostęp do pakietu G Suite, który obejmuje między innymi Formularze, Witryny, Kalendarz, Dokumenty, Arkusze, Prezentacje, HangoutsGoogle+. To kompleksowe rozwiązanie do pracy zespołowej.

Dysk Google – przykład współpracy z filmem i rozmową

Tworzone treści są jeszcze lepsze, gdy możesz je omawiać i prezentować na spotkaniach. Możesz połączyć się z członkami swojego zespołu, klientami i partnerami, korzystając z wielokierunkowej komunikacji obejmującej przesyłanie głosu, tekstu i obrazu wideo w jakości HD. Ograniczysz w ten sposób koszty i straty czasu związane z podróżami, a zyskasz możliwości, jakie dają osobiste spotkania.

Przykładowe aplikacje innych firm na Dysku Google

Dzięki dostępowi do setek zintegrowanych aplikacji w przypadku kont zarządzanych przez domenę jeszcze lepiej wykorzystasz Dysk w swojej pracy. Te aplikacje to między innymi DocuSign do obsługi podpisów elektronicznych, LucidCharts do tworzenia diagramów i wykresów oraz Smartsheets do zarządzania projektami.

Wybierz plan cenowy

Wypróbuj za darmo przez 14 dni

group Dla zespołów

Korzystaj wraz z innymi członkami zespołu. Wystarczy, że podasz swój służbowy adres e-mail oraz adresy wszystkich współpracowników.

Masz już konto? Zaloguj się.

Dziękujemy.
Na adres {[signupForm.emailAddress]} wysłaliśmy e-maila weryfikacyjnego. Sprawdź skrzynkę i kliknij link, by utworzyć konto Google.
Nie możesz znaleźć e-maila? Spróbuj ponownie lub skorzystaj z Centrum pomocy.

Weryfikacja debugowania
 • 8 € za użytkownika miesięcznie
 • Dokumenty, arkusze kalkulacyjne i prezentacje
 • Nieograniczona ilość miejsca na dane w chmurze (lub 1 TB na użytkownika, jeśli liczba użytkowników nie przekracza pięciu)
 • Konferencje wideo i konferencje głosowe
 • Certyfikat Tarczy Prywatności
 • Zobowiązania dotyczące przetwarzania danych
 • Całodobowa pomoc przez e-maila i telefon
 • Kontrola nad bezpieczeństwem, prywatnością i zgodnością z przepisami
 • Zarządzanie użytkownikami w zespole

domain Dla firm

Udostępnij pracownikom w całej firmie. Przeprowadzimy Cię przez proces konfigurowania ustawień domeny.

Chcę zarejestrować firmę
 • 8 € za użytkownika miesięcznie
 • Dokumenty, arkusze kalkulacyjne i prezentacje
 • Nieograniczona ilość miejsca na dane w chmurze (lub 1 TB na użytkownika, jeśli liczba użytkowników nie przekracza pięciu)
 • Konferencje wideo i konferencje głosowe
 • Certyfikat Tarczy Prywatności
 • Zobowiązania dotyczące przetwarzania danych
 • Całodobowa pomoc przez e-maila i telefon
 • Kontrola nad bezpieczeństwem, prywatnością i zgodnością z przepisami
 • Zarządzanie użytkownikami w całej firmie
 • Centralna konsola administracyjna
 • E-mail firmowy w Gmailu
 • Inteligentne kalendarze z możliwością udostępniania
 • Kontrola i raportowanie
 • Google Vault z funkcją eDiscovery obejmującą e-maile, czaty i pliki

Rozwiązanie sprawdzone przez miliony firm, w tym: